Bizi Takip Edin
Arttırılmış Gerçeklik BİZİ ARAYIN İLETİŞİM FORMU
Arttırılmış Gerçeklik Özel Ürün Tasarla

Biyoiklimsel Pergolalar

Biyoiklimsel Pergolalar

Biyoiklimsel Pergola Sistemleri, gölge sistemleri üretimin de, hayal gücünün ulaştığı en üst noktadır. Havanın doğal dolaşımından yararlanılarak iklimlendirme sağlayan Biyoiklimsel Pergola Sistemleri, istenilmesi durumunda üzerinde yer alan “Açılır – Kapanır” yada“ Kendi ekseninde dönebilir” alüminyum paneller vasıtası ile hava geçişini sağlar. Birçok opsiyonel seçenek ile desteklenen Biyoiklimsel Pergola Sistemini, 4 mevsim özgürce kullanabilmeniz için tasarladık.

Entegre aydınlatma ve ses sistemi seçenekleri bulunan Biyoiklimsel Sistem, istenmesi durumunda ısıtıcı sistem ilavesi ile kış aylarının zor şartlarında bile kullanılabilir. Yeniliklerin takipçisi olan Rising Gölgelendirme Sistemleri, 1 yıllık Ar-Ge çalışmalarının meyvesi olan B-Cube Biyoiklimsel Pergola Sistemlerini, 2019 yılı itibari ile yeni ürün grubu olarak sizlerin beğenisine sundu.

Rising Hakkında
B CUBE GALAXY
B CUBE SPACE
B CUBE CLASSIC
B CUBE FREEDOM
B CUBE URBAN
B CUBE INFINITY

B CUBE GALAXY

B-Cube GALAXY modelimizin uzun açılım avantajı sayesinde villanızın bahçesinde güvenle oturmanızı ya da otelinizin havuz kenarında misafirlerinizin kokteyllerini keyifle yudumlamalarını sağlamaya ne dersiniz? Büyük alan kaplamaları için en ideal pergola sistemi olan B-Cube GALAXY ile açık havada konser etkinliklerine de güvenle imzanızı atabilirsiniz.

Güneş kırıcı panellerinin 90 dereceye kadar ekseni etrafında dönmesi sayesinde hem günışığının aydınlığını hem de temiz havanın ferahlığını sınırsızca yaşamanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Ürün Detayı

B CUBE SPACE

B-Cube SPACE, düz bir alana montajlanıp önden taşıyıcı dikmelerle desteklenen sistem yapısıyla öne çıkmaktadır. Dış mekan tasarımında geniş bir alana sahipseniz B-Cube SPACE modeli tam size göre.

Mevcut yapınıza rahat bir şekilde uyarlanmak üzere tasarlanan space modelimiz biyoklimatik pergola sisteminin sunduğu tüm avantajları size vadetmektedir.

Güneş kırıcı panellerinin 90 dereceye kadar ekseni etrafında dönmesi sayesinde hem günışığının aydınlığını hem de temiz havanın ferahlığını sınırsızca yaşamanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Ürün Detayı

B CUBE CLASSIC

Bahçemde arkadaşlarımı rahat ve şık bir ambians eşliğinde ağırlayım ama pergolayı da açıp kapatmak zorluyor beni diyorsanız B Cube Classic ile bu düşünceye veda etmenizin zamanı gelmiş demektir.Tek tuşla açılıp kapanan B Cube Classic ile pergolanızı açıp kapatmayı hiç dert etmeyin. B Cube Classic 80 derece eğime ulaşabilen, geriye toplanırken dönebilen panel teknolojisiyle de estetiği güç ile birleştiren ve bulunduğunuz alana değer katan bir ürün. Aydınlatma ve ergonominin doğallıkla birleştiği B Cube Classic ile artık fırtınalı havalarda bile müstakil bahçenizde sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz.Zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen B-Cube pergola sistemi dış yaşam alanınızda en güvenilir destekçiniz olacaktır.

Profil yapılarının standart olarak aynı ölçülerde olduğu B Cube pergola ailesinden B Cube’ün klasik modeli gelenekselden vazgeçmeyen kullanıcılar için ideal çözüm sunuyor. 4 cephesinde de su taşıyıcı oluk profillerinin yer aldığı B Cube Classic’de diğer B Cube pergola ailesinde olan aydınlatma seçeneklerini görmeniz mümkün.

 

Ürün Detayı

B CUBE FREEDOM

Özgür bir ruhunuz varsa ve sabit bir yaşamdan hoşlanmıyorsanız B-Cube FREEDOM pergola sistemi sizin hayata bakışınızı destekleyecektir. Herhangi bir bina ya da konstrüksiyon desteğine ihtiyaç duymadan kendi ayaklarının üzerinde durabilmesi FREEDOM modelimizin B-Cube aile üyeleri arasında kolaylıkla fark edilmesini sağlıyor. Güçlü, dayanıklı, özgür ve modern duruşuyla B-Cube FREEDOM modelimiz diğer B-Cube aile üyeleri gibi tek tuşla açılıp kapanması ve açılırken dönebilmesiyle size kullanım kolaylığı sunmaktadır. Dayanıklı yapı sistemi sayesinde dış mekanları güvenli kılan B-Cube pergola ailesinde “FREEDOM” size ergonomi, kolaylık ve stil vaat ediyor.

Ürün Detayı

B CUBE URBAN

B-Cube ailesinde yer alan diğer modellerden farklı olarak Urban modelimiz kentsel yaşamın aktif olduğu alanlar için tasarlanmıştır. Taşıyıcı dikme profilleri yerine askı aparatları sayesinde yaşam alanının hareketliliğini kısıtlamadan zengin konforunu sunmaya devam etmektedir.

Görsel olarak manzaranızı kısıtlamadan B-Cube pergola sisteminin tüm avantajlarını size sunan URBAN modelimiz hem kent yaşamında, hem de evinizin bahçesinde engelleri ortadan kaldırarak güneşin batışını kesintisiz izlemenize olanak sağlayacaktır.

Ürün Detayı

B CUBE INFINITY

Sonsuzluğun ihtiyaç duyduğu tek şey var oluş. B-Cube pergola ailesindeki INFINITY modelimizde kendi sonsuzluğunu yansıtabilmek için hazır olan bir taşıyıcı konstrüksiyona ihtiyaç duymaktadır.

B-Cube INFINITY modeli, sonsuzluk teması üzerinden tasarlanmış olduğu için bir çok farklı yapıya uygulama yapılabilmektedir.Konfor alanınızın çözümlerini arttıran estetik görünümü ile bazen ahşap bir yapı ile bazende mimari bir tasarım ile uyum içerisinde kurgulanabilmektedir.

Sunduğu farklı yapısal uyumluluk özelliği sayesinde istediğiniz anda odanızın üzerinde açılır bir tavan sunarken, bazen de havuz başında ki ahşap pergolanızın üstünde açılır kapanır bir konfor alanı sunmaktadır. INFINITY sonsuz özgüveni ile sonsuz seçenekleri vadetmektedir.

Ürün Detayı