Bizi Takip Edin
Arttırılmış Gerçeklik BİZİ ARAYIN İLETİŞİM FORMU
Arttırılmış Gerçeklik Özel Ürün Tasarla

Pergolalar

Pergolalar

Pergola Sistemi yıllar içinde farklı materyaller ile kimi zaman ağır formlarda, kimi zamanda en basit şekliyle yaşam alanların da sıklıkla kullanılmıştır. Gelişen teknoloji ile günümüzde mekanik olarak yepyeni bir forma kavuşan Pergola Sistemleri, hayatımızın her alanına iştirak eder bir duruma gelmiştir.

Rising Gölgelendirme Sistemleri olarak 20 yıllık tecrübe, profesyonel personel ve müşteri memnuniyetini temel alan hizmet politikamız ile Pergola Sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyoruz.

Rising Hakkında
SUBULATE TECTONA
SUBULATE MINIMA
FALCATE TECTONA
FALCATE MINIMA
UNIFOLIATE TECTONA
UNIFOLIATE MINIMA

SUBULATE TECTONA

SUBULATE TECTONA güçlü profil yapısı ile geniş alanlar için çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Profillerinin kendine özgü yapısı sayesinde hem mekana estetik bir bakış açısı katmasının yanında 4 mevsim yaşanabilir alanlar oluşturulmasını sağlamaktadır. Dayanıklı yapı sistemi sayesinde dış mekanları güvenli kılan TECTONA pergola size ergonomi, kolaylık ve stil vaat etmektedir.

Ürün Detayı

SUBULATE MINIMA

SUBULATE MINIMA pergola, fonksiyonel pek çok detayı bünyesinde barındıran ve isminin anlamı gibi minimal çözümler sunan pergola modelimizdir.

Farklı formlarda farklı alanlar için yaşam alanı kurgularken yapısal estetiği sayesinde sınırsız özgürlüğü hissedeceksiniz. Güçlü aydınlatma desteği sayesinde gündüz olduğu kadar gecenin huzurunu da aileniz ile sıcak yuvanızda yaşamanızı sağlayacaktır.

Ürün Detayı

FALCATE TECTONA

FALCATE TECTONA güçlü profil yapısının yanında raylarının yarım oval olarak bükülmesi sayesinde keskin görüntüsünün yanında farklı bir estetik yapıya da uyum sağlayabileceğini göstermektedir. FALCATE TECTONA pergola sisteminin tüm avantajları yanında görsel olarak dizayn gücünü de ortaya koymaktadır.

Ürün Detayı

FALCATE MINIMA

FALCATE MINIMA güçlü profil yapısının yanında raylarının yarım oval olarak bükülmesi sayesinde keskin görüntüsünün yanında farklı bir estetik yapıya da uyum sağlayabileceğini göstermektedir. FALCATE MINIMA pergola sisteminin tüm avantajları yanında görsel olarak dizayn gücünü de ortaya koymaktadır.

Ürün Detayı

UNIFOLIATE TECTONA

UNIFOLIATE TECTONA güçlü profil yapısının yanında raylarının tam oval olarak bükülmesi sayesinde geniş alanların kapatılabilmesi için çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Profillerinin kendine özgü yapısı sayesinde mekana estetik bir bakış açısı katmasının yanında 4 mevsim yaşanabilir alanlar oluşturulmasını sağlamaktadır.

Ürün Detayı

UNIFOLIATE MINIMA

UNIFOLIATE MINIMA güçlü profil yapısının yanında raylarının tam oval olarak bükülmesi sayesinde geniş alanların kapatılabilmesi için çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün Detayı