Bizi Takip Edin
Arttırılmış Gerçeklik BİZİ ARAYIN İLETİŞİM FORMU
Arttırılmış Gerçeklik Özel Ürün Tasarla

Tente, Perde & Şemsiye Sistemleri

Tente, Perde & Şemsiye Sistemleri

Yeni iş ortaklıkları kurmak, insanların mutlu anlarına dokunmak ve değişimi yakalamak üzere her gün yeni bir güne uyanıyoruz. Rising markası olarak 56 farklı ülkeye ürünlerimizin satışını yaparken, her ülkenin kültür ve ihtiyaçlarının tespitini yaparak daha verimli ürün grupları üretmeyi amaçlıyoruz.

Hem ülke potansiyelimizin bizlere verdiği dinamizm hem de yenilikçi bakış açımızın bizlere tanıdığı sınırsız hayal gücünün birleşimi ile şık, konforlu ve hizmet odaklı ürün grupları geliştiriyoruz. Her çevirdiğiniz sayfa da yeni bir gölge sistemi ile tanışacaksınız.

Rising Hakkında
SUNSHINE
MOONLIGHT
TWINS MAFSALLI TENTE
PARS CASSETTE
PARS PLUS CASSETTE
PARS PLUS LUX CASSETTE
JANELA
SUN STORE
SUN DREAM PARASOL

SUNSHINE

SUNSHINE Mafsallı manuel tente sistemi hem açılıp kapanmayı sağlayan kol yapısı hem de dizaynı ile farklılığını ilk görüşte farkedilir kılar. Yepyeni destek aparatları sayesin de hem daha şık hem de sağlam bir gövde yapısına sahip olan SUNSHINE tüm rakipleri arasında tasarımı ile fark yaratmaktadır.

Ürün Detayı

MOONLIGHT

MOONLIGHT Mafsallı tente sistemi, uzaktan kumandalı aydınlatma fonksiyonu eklenen kol yapısıyla, SUNSHINE modelinden ayrışır. Daha fazlasını talep edenler için tasarlanan MOONLIGHT, Türkiye’nin ilk “Açılır-Kapanır Kol Sistemine” entegre aydınlatma fonksiyonu avantajını da sunmaktadır. Kol profil yapısı olarakta güçlendirilmiş oynak sistemi ile mafsallı tente sisteminde fark arayanlar için tasarlanmıştır.

Ürün Detayı

TWINS MAFSALLI TENTE

Twins ile, 49 m² gibi büyük bir alanı anında güneşten ve çiseleyen yağmurdan koruyabilir bunu da hızlı ve ergonomik şekilde yapabilirsiniz. İki adet tentenin sırt sırta durup çelik konstrüksiyonun da desteği ile size anında gölgelendirme sunmaktadır. Bahar yağmurunda kitabım ıslanır mı diye düşünmeyin. Siz sevdiğiniz romanı dış yaşam alanında okuyup keyif almaya bakın. Twins sizin için çiseleyen yağmura siper olacaktır.

Ürün Detayı

PARS CASSETTE

PARS CASSETTE Tente sistemleri hem standart motorlu yapılarının konfor avantajı ile hem de koruyucu kasaları ile daha fazlasını talep edenler için tasarlandı. Standart olarak motorlu ve uzaktan kumandalı olarak imal edilen PARS CASSETTE Tente sistemi tek tuş ile gölge bir alan oluşturmanıza olanak vermektedir. Akrilik kumaşın kapalı konumda kutu içinde muhafaza edilmesini sağlarken ayrıca kumaş ömrünü uzatmaktadır.

Ürün Detayı

PARS PLUS CASSETTE

PARS sistemi ile aynı yapıya sahip bir sistem olan PARS PLUS KASET sistemi, uzun açıklık ve cephe ölçüleri ile kapatılacak alanlarda avantaj sunmaktadır. Teknik yapısı iyileştirilen ve kutu boyutları büyütülen PARS PLUS KASETLİ tente sistemi, tek tuş teknolojisi sayesinde 25 m2 alanı konforlu ve güvenli bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur.

Ürün Detayı

PARS PLUS LUX CASSETTE

PARS PLUS LUX CASSETTE Tente sistemi, kasetli tente sistemleri içinde aydınlatma avantajı sağlayan modelimizdir. Hem PARS PLUS Sisteminin gölgelendirme avantajlarına sahip olurken, hem de ay ışığı altında mutlu bir akşam yemeği ya da kahve içme zevkini sizlere sunmaktadır.

Ürün Detayı

JANELA

Diğer tüm gölge sistemlerinden hem açılır kapanır kol teknolojisi hem de yapısı ile ayrılan JANELA Çözüm odaklı tente sistemleri çalışmasının bir ürünüdür. Dikey olarak gelen güneş ışıklarını 175 dereceye kadar açılıp kapanabilen kolları vasıtası ile kesebilen JANELA ayrıca hem şık tasarımı hem de kasetli tente sisteminde ki kumaş muhafaza detayları ile öne çıkmaktadır. Standart olarak motorlu olarak üretilen JANELA sistemi diğer kasetli tentelerden farklı olarak istenilmesi durumun da manuel olarakta kullanılabilmektedir.

Ürün Detayı

SUN STORE

SUN STORE, Gölge Sistemleri Serimiz içinde, dikey perde sistemi ile kumaş yapısının yarattığı farkları sonuna kadar kullanmanız için tasarlandı. Transparan bir kumaş yapısı olan dikey perde sistemi, güneş ışıklarını keserken, manzara keyfini de kesintisiz yaşatır. Motorlu bir yapısı olan dikey perde sistemi, Zip teknolojisi sayesinde dikey profilleri içinde hareket sağlar ve hafif rüzgarlara maruz kalsa bile bu rüzgarın etkilerini sizlere yansıtmaz.

Ürün Detayı

SUN DREAM PARASOL

SUN DREAM PARASOL Rising tente sistemleri içinde farklı iki formu ile mega şemsiye grubu olarak hem ticari alanlarda ki kullanım kolaylığı hem de bahçe yapısına uyumu sayesinde yıllardır tercih edilen bir tente türüdür. Parasol yere sabit veya tekerlekli opsiyon seçenekleri ile kolay kullanım sağlamaktadır.

Ürün Detayı