Bizi Takip Edin
Arttırılmış Gerçeklik BİZİ ARAYIN İLETİŞİM FORMU
Arttırılmış Gerçeklik Özel Ürün Tasarla

Mimari Çözümler

Mimari Çözümler

Gereklilikler çözümlerin oluşmasını sağlar ve bazen olmaz denilenler için küçük hayalleri, büyük buluşlara dönüştürür. Kurulduğumuz ilk günden beri gölge inşa ediyor, olmaz denileni olur yapmak için canla başla çalışıyoruz. Bu yeni mimari Pergola Serimizi de, bir çok olmaza çözüm bulmak için yaptığımız uzun Ar-Ge çalışmalarımızın bir sonucu olarak geliştirdik. İşte sizlerin talepleri için, yılların tecrübesi ve uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu hazırladığımız yeni muhteşem R-Serilerimiz karşınızda. R serilerimiz; proje bazlı büyük alan kapamaları için R1 ve R6 modelleri, küçük ama butik projelerde R3-R4 ve R5 modelleri, özgür tasarımlar içinde R2 modeli mevcuttur. Gelin bu yeni serimizi yakından tanıyalım.

Rising Hakkında
R1 SUBULATE
R1 FALCATE
R2 SUBULATE
R2 FALCATE
R3 SUBULATE
R3 FALCATE
R4 SUBULATE
R4 FALCATE
R5 SUBULATE
R5 FALCATE
R6 SUBULATE
R6 FALCATE

R1 SUBULATE

R1 Subulate, pergola seçeneklerinden iki ürünün çelik konstrüksiyon desteğiyle sırt sırta monte edilerek geniş dış yaşam alanlarının kapatılması için ürettiğimiz düz yapıya sahip modelimizdir. Birçok opsiyonel seçeneği beraberinde sunan pergola sistemleri entegre ısıtıcı sistemler ve cam sistemlerimizle kış mevsiminde dış yaşam alanınıza yaz sıcaklığı getirirken entegre aydınlatma ve ses sistemiyle de karanlık geceleri aydınlığa dönüştürmeye yeter. Kalite asla tesadüf değildir.

Ürün Detayı

R1 FALCATE

R1 FALCATE, farklı pergola seçeneklerinden iki ürünün çelik konstrüksiyon desteğiyle sırt sırta monte edilerek geniş dış yaşam alanları için geliştirdiğimiz yarım oval yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R2 SUBULATE

R2, farklı pergola seçeneklerinin ön destek profillerine ihtiyaç duymadan özel askı sistemiyle çalışmasını sağlayan düz bir yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R2 FALCATE

R2 FALCATE, farklı pergola seçeneklerinin ön destek profillerine gerek duymadan özel askı sistemiyle çalışmasını sağlayan yarım oval yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R3 SUBULATE

R3 modelimiz, iki adet askılı pergola sisteminin çelik konstrüksiyon eşliğinde sırt sırta monte edilerek daha geniş düz dış yaşam alanları için tasarlandı.

Ürün Detayı

R3 FALCATE

R3 pergola sistemleri ön destek profillerine gerek duymadan özel destek payanda sistemiyle çalışan, düz yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R4 SUBULATE

R4 pergola sistemi ön destek profillerine gerek duymadan özel destek payanda sistemiyle çalışan düz yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R4 FALCATE

R4 pergola sistemi ön destek profillerine gerek duymadan özel destek payanda sistemiyle çalışan yarım oval yapıya sahip modelimizdir.

Ürün Detayı

R5 SUBULATE

İki adet payandalı pergola sisteminin çelik konstrüksiyon eşliğinde sırt sırta monte edilmesiyle çözüm sunan R5 modelimiz orta ölçekli açılım sağlar

Ürün Detayı

R5 FALCATE

R5, iki adet payandalı pergola sisteminin çelik konstrüksiyon sayesinde sırt sırta monte edilmesiyle açılı-kapanır dış yaşam alanları oluşturmak için tasarlandı.

Ürün Detayı

R6 SUBULATE

Askılı pergola seçeneklerinden iki adet ürünün çelik konstrüksiyon yardımıyla sırt sırta monte edilmesiyle oluşan R6 SUBULATE ile dış yaşam alanınız büyük olsa bile güvenle dört mevsimin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Detayı

R6 FALCATE

Yarım oval yapıya sahip R6 Falcate, büyük dış yaşam alanları için ideal bir çözüm. Ailemle güvenle dört mevsimin keyfini geniş dış yaşam alanımızda yaşayalım diyenlerdenseniz size R6 Falcate ile çözüm üretebiliriz.

Ürün Detayı